Říjen 2015

Goodbye :*

31. října 2015 v 9:58 | Vaili |  Téma týdne

Čauky mňauky, já vás vítám u dalšího članku na téma týdne!
Tentokrát tím zázračným tématem je "Čas říct sbohem".
Mno, abych pravdu řekla, tohle téma mne neoslovilo tak, jako předchozí téma "10 důvodů, proč...", ale po chvilce jsem si uvědomila, že o tom přeci jen mám co napsat! Najednou jsem si vzpomněla na fajnou písničku "Goodbye", kde Lyse zpívá o tom, jak krátce byla s jedním klukem, který ji tak rychle opustil, něco v tom smyslu že jí teď leží někde u její vážené p*dele, apod...
Prostě mu stručně a jasně říká "Sbohem".
Znáte tuto píseň?
Jaký na ni máte názor Vy?
........


Krásné pokoje pro inspiraci

31. října 2015 v 9:36 | Vaili |  Nezařaditelné
Ahoj!
Už je to nějaká doba, co jsem usoudila, že můj pokoj by potřeboval větší změnu, ale ještě jsem pro to nic neudělala (tedy až na nákup nového kosmetického stolku, taburetu s motivy Velké Británie, koberce s anglickou vlajkou, nové bílé skříně, a menšího přesunu věcí z místa na místo.
Dobrá, teď jak si ty všechny věci dávám dohromady, tak si začínám uvědomovat, že jsem toho udělala docela dost, ale stále mi tam něco chybí...
A proto jsem se rozhodla, že si dnes sednu v klídku s čajem v ruce k pc, a najdu si různé obrázky pokojů pro inspiraci. A o ty nejzajímavější se podělím i s vámi, čtenáři tohoto blogu.
Ještě bych předem chtěla upozornit, že zde zveřejním obrázky pokojů opravdu odlišných stylů, dle kterých si do pokoje třeba nic neudělám, ani se mi některé možná nebudou líbit, ale každému se líbí něco jiného, a proto následující pokoje budou opravdu různorodé.


Deset důvodů, proč milovat podzim

25. října 2015 v 19:13 | Vaili |  Téma týdne

Zdravím,
jak jste zvládli změnu času? Vím, to není zrovna nejepičtější věta, kterou by blogerka mohla začít svůj první článek na novém blogu, ale nic lepšího, týkajícího se témata, mě zrovna nenapadlo... Jak už možná víte, tématem tohoto týdne je "10 důvodů, proč...", a já jsem zvolila "10 důvodů, proč milovat podzim. Přišlo mi to, jako docela fajn téma, není to vyloženě o tom, že napíšu nějakou absolutní blbost, jenom proto, abych napsala článek na téma týdne, ale i to pasuje k ročnímu období, k mé aktuální náladě, k této době... Už to nebudu dále "okecávat" a vrhneme se na to! :)