Předsevzetí na rok 2016

30. prosince 2015 v 22:42 | Vaili |  Téma týdne
Ahoj všichni, já vás vítám u nového článku, který je konečně po dlouhé době zaměřený na Téma týdne =)
Tento týden tu máme Novoroční předsevzetí a hned jak jsem to na stránce Blog.cz uviděla, jsem věděla co budu psát, což je docela fajn, jelikož několik z těch minulých článků, napsaných v nejbližší době, bylo docela nesmyslných, psala jsem je na rychlo, a šlo na nich vidět, že už jsem to vyloženě chtěla mít za sebou.
Tak doufám, že po dopsání tohoto článku mne obšlehnou vlny skvělých pocitů z toho, že konečně napíšu něco alespoň trochu tématického, co se nebude skládat jen z nějakých deseti řádků.

Tak tedy, jak začít...?
Asi každý ví, nebo alespoň tuší, co se skrývá pod slovy "novoroční" a "předsevzetí". Samozřejmě, pro nás je podstatnější to druhé slovíčko, jelikož to první na něj skvěle navazuje, a když řeknete "předsevzetí", každý by si to měl spojit s novým rokem.
Předsevzetí je vlastně váš nový cíl, který se pokoušíte od začátku do konce roku plnit. Nejčastější předsevzetí bývají za cílem zhubnout, při sportech pokořit nějakou hranici, u mladých dívek například naučit se lakovat si nehty... =D Vím, tohle se možná zdá trošku přehnaný, ale řekněte mi, kdo z vás si umí nalakovat nehty tou druhou rukou (v mém připadě levou) ? =DD
Samozřejmě, mezi má novoroční předsevzetí určitě nebude patřit lakování nehtů, ale... Vlastně to není tak špatný nápad... NE, to fakt e-e. Abych se přiznala, nehty si lakuji tak jednou za 2-3 měsíce, takže... laky hoďme stranou, to přeci není téma tohoto článku.
Chtěla jsem tím jen vyjádřit, že každý má zajista něco, čeho by chtěl dosáhnout. A pokud mi tvrdíte, že žádnou takovou věc nemáte, tak vám mohu v klidu odpovědět, že máte, akorát o ní nevíte. A tak si můžete jako předsevzetí vzít to, že přijdete na něco, čeho byste chtěli dosáhnout! =)
Mezi má novoroční předsevzetí budou určitě patřit nějaké ty výškové pokroky v parkurovém skákání s koňmi, a ještě zajista několik věcí, které budu muset zítra promyslet.
Ne. Nebudu muset. Chci je promyslet.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama