Hrabe mi? - Hrabe Ti.

20. dubna 2016 v 21:51 | Vaili |  Nezařaditelné
Ahooj všichni! Po sto letech vás vítám u dalšího, absolutně nesmyslného článku^-^ !
Velice ráda bych vám slavnostně oznámila, že mi právě asi hráblo.
- Ok, to je mi teda novinka... Si zatleskej -_- *clap,clap*
Ale to bych nebyla já, kdybych každé pitomé téma nerozebrala, že?


~

Důvodů mého dočasného psychického zhroucení je mnoho. Najdete se alespoň v jednom z nich?

Důvod č.1 - Vysvětlím v následujícím článku :') ♥ Ovšem nemusíte se obávat, neopustím vás, sice jde o lásku, ale ne o lidskou :')) :D

Důvod č.2 - Jedním slovem - dospívání. Tedy vlastně ne, to ještě předbíhám! Dospívání a puberta jsou tak podobné, ale zároveň tak odlišné významy, že? Jelikož se budu snažit každému z vás, čtenářů, alespoň částečně vymýtnout mozek, nebudu psát jen o svém případě, ale tak nějak obecně.
Eh, čím začít? Puberta se skládá z mnoha částí, patří k ní toho mnoho...

Tak třeba... přijdete si, že nikoho nezajímáte? Že jste na světě sami? Nebo vy, a pár vašich přátel? Že jsou všichni ostatní, celý zbytek světa proti vám? Cítíte nepopsatelné pocity, třeba to že jste zamilovaní... Vaše srdce to pozná, ale mozek nezvládne pochytit, do koho. Divný pocit, za který může puberta, je široký pojem. Hodně široký. Nevíte, jestli máte být šťastní nebo ne, nevíte jak vám je, cítíte se znuděně, nebo naopak plni energie, až nevíte co dělat... což opět vede k znuděnosti. Je zajímavé to popisovat, protože teď si připadám jako ještě větší blázen. Vskutku hezké.

Důvod č.3 - Teď bych nerada někoho zasáhla, ale někteří jsou trošku... zdegenerovaní už od narození :D

Důvod č.4 - Počítač? Někdy je to opravdu tím, že už čumíte do obrazovky ať už od pc, nebo tb či mb... prostě dlouho čumíte do obrazovky. Ale často se stává, že už po pěti minutách nevíte coby a je vám z toho nevolno, divně, nepříjemně... To jsou většinou následky důvodu č.2. Zkrátka ta znuděnost... Máte zápal, že uděláte nový web, ale když jste v polovině, přestane vás to bavit, a pak jste na sebe akorát naštvaní... Známe :D

Důvod č.5 - Facebook. Och bože, doufala jsem, že se k tomuhle tématu dnes večer nedostanu... A vidíte, je to tady. Sociální síť Facebook zřejmě všichni známe. A mnoho z nás ví, že mezi teenagery to nevěstí nic dobrého.
Vztah přes fb? - radši budu nadosmrti chodit s koněm, než abych měla nějaký vztah přes Facebook. Ale fakt.
.... a pak vás kluk, kterého jste ani neznali opustí, a vy budete měsíc truchlit. lol.
A pokud už si píšete s někým, kdo se vám třeba líbí, a znáte jej... Další den ve škole se vám jeho nejlepší kamarád svěří "včera jsme tě dobře vyprankovali, co? :DD"... což vede k další fázi psychických poruch... ehm, jak to nazvat nějak pestře, no víte co...

Důvod č.6 - /z pohledu holky/ Kluci, popularita a falešné kamarádky, které jsou "víc TOP". No a finitujeem! Posledním důvodem jsou kluci oficiálně :D... Ačkoliv si tímhle asi dost z vás prošlo, nebo právě prochází, musela jsem to zmínit.
Já si tím právě procházím, a řeknu vám, není to jednoduché. Přijdu si jak malý děcko v úplně novém cizím světě, co i po několika letech existence teprve začíná vše objevovat. Postupně zjišťuji, které kamarádky jsou ty pravé, a které mi napíšou jen když něco potřebují... Postupně zjišťuji s kým se chci bavit, a kdo mi vadí. Postupně si uvědomuji, že vše není tak jednoduché, jak to vypadalo. Některé kamarádky se svěří, jiné toho zase zneužijí... a takový je dnešní svět, bez menšího prohřešku člověk zkrátka nemá šanci zapadnout mezi dnešní generaci... I z toho už mi hrabe.


~
A vám?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama